آبی جدایی نادر از سیمین ابراهیم حاتمی کیا

آبی: جدایی نادر از سیمین ابراهیم حاتمی کیا جشنواره فیلم بازیگران زن لیلا حاتمی جشنواره بازیگری بازیگران سینمای بازیگر ایرانی

گت بلاگز اخبار پزشکی نوشاندن وایتکس به کودکان ۲ساله جهت درمان اوتیسم / تازه‌ترین فاجعه شبه‌علمی در جهان

یک انجمن مذهبی مخفی که در کالیفرنیا مستقر هست، به پدران و مادران درمانده توصیه می‌کند تا کودکان خردسال مبتلا به اوتیسم را با خوراندن محلول‌هایی درمان کنند که از

نوشاندن وایتکس به کودکان ۲ساله جهت درمان اوتیسم / تازه‌ترین فاجعه شبه‌علمی در جهان

تازه ترین فاجعه شبه علمی در جهان: نوشاندن وایتکس به کودکان ۲ساله جهت درمان اوتیسم

عبارات مهم : اوتیسم

یک انجمن مذهبی مخفی که در کالیفرنیا مستقر هست، به پدران و مادران درمانده توصیه می کند تا کودکان خردسال مبتلا به اوتیسم را با خوراندن محلول هایی درمان کنند که از همان ترکیبات شوینده ها و جرم زداهای صنعتی ساخته شده است اند.

به گزارش خبرآنلاین، پلیس انگلیس با پرونده های عجیبی روبه رو شده است است که در آن، انجمنی مخفی از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک، پدران و مادران درمانده را توصیه می کند تا با خوراندن شوینده های صنعتی به کودکان مبتلا به اوتیسم، آن ها را درمان کنند. بعضی از این کودکان تنها ۲سال از عمرشان می گذرد.

نوشاندن وایتکس به کودکان ۲ساله جهت درمان اوتیسم / تازه‌ترین فاجعه شبه‌علمی در جهان

آنچه این انجمن مخفی تبلیغ می کند، همان شوینده صنعتی CD (کلرید دی اکسید) است که با عنوان MMS یا محلول معدنی معجزه گر هم آشنا می شود. روش آن ها بر اساس آموزه های یکی از فرقه های مذهبی پنهان کار در ایالات متحده است که کلیسای «Genesis II» نام دارد و «جیم هامبل» که سابقا در کلیسای ساینتولوژی عضویت داشت، آن را بنیان گذاشته است.

سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵)، خبرنگاران دو شبکه ABC و «Eyewitness News» (اخبار شاهدعینی) توانستند وجود شبکه ای را در جنوب کالیفرنیا کشف کنند که محلول «MMS» را به عنوان درمانی جهت بیماری های سرطان، پارکینسون و اوتیسم در کودکان معرفی می کرد. جالب اینجاست که این انجمن مخفی، روش های درمانی خود را با عنوان «آیین مذهبی بی خطر» تبلیغ می کند.

یک انجمن مذهبی مخفی که در کالیفرنیا مستقر هست، به پدران و مادران درمانده توصیه می‌کند تا کودکان خردسال مبتلا به اوتیسم را با خوراندن محلول‌هایی درمان کنند که از

به گفته مبلغان این گروه، اوتیسم حاصل انگل ها و عوامل بیماری زاست و با استفاده از «کلراید دی اکسید» می توان این عوامل را نابود کرد. محلول MMS حاوی دو ماده شیمیایی «سدیم کلریت (NaClO2) و اسید هیدروکلریک (HCl)» است که توصیه می شود جهت اثربخشی بهتر همراه با آب میوه خورده شود.

این در حالی است که ترکیب سدیم کلریت و اسید هیدروکلریک در شرایط اسیدی می تواند به تولید «کلرین دی اکسید» (ClO2) منجر شود، سفیدکننده نیرومند و بالقوه فوت باری که معمولا جهت جرم زدایی به کار می رود. شرکت استاندارد غذایی انگلیس اعلام کرده است که مصرف MMS با عوارضی مانند تهوع، اسهال و استفراغ، افت فشارخون، آسیب به دستگاه گوارش و ایست تنفسی همراه است.

پزشکان تمام این استدلال ها و روش ها را رد می کنند. اوتیسم، نوعی بیماری عصبی است که در نخستین مراحل شکل گیری جنین و در رحم مادر رخ می دهد. متأسفانه هنوز نه درمانی جهت اوتیسم کشف شده است است و نه می توان روند آن را معکوس کرد.

واژه های کلیدی: اوتیسم | درمانی | اوتیسم | شوینده | کودکان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz