آبی جدایی نادر از سیمین ابراهیم حاتمی کیا

آبی: جدایی نادر از سیمین ابراهیم حاتمی کیا جشنواره فیلم بازیگران زن لیلا حاتمی جشنواره بازیگری بازیگران سینمای بازیگر ایرانی

گت بلاگز اخبار حوادث رازگشایی از قتل پسر 2 ماهه بعد از 6 سال

زن جوان که به اتهام قتل پسر دو ماهه‌اش بازداشت شده است بود، بعد از شش سال سکوت خود را شکست و نام قاتل فرزندش را فاش کرد. 

رازگشایی از قتل پسر 2 ماهه بعد از 6 سال

رازگشایی از قتل پسر 2 ماهه بعد از 6 سال

عبارات مهم : تهران

زن جوان که به اتهام قتل پسر دو ماهه اش بازداشت شده است بود، بعد از شش سال سکوت خود را شکست و نام قاتل فرزندش را فاش کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 11 صبح 8 آبان سال 90 یکی از ماموران کلانتری 116 مولوی با بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک نوزادی دو ماهه به نام حمیدرضا در بیمارستان اکبرآبادی پایتخت خبر داد. مادر کودک به کلانتری انتقال یافته شد و به افسر تحقیق گفت: تریاک و کراک مصرف می کنم. شوهرم بعد ازتولد فرزندمان تنهایمان گذاشت و رفت. اعتیادم به فرزندم سرایت کرده بود. آن روز او حالش بد شد و در بیمارستان فوت کرد.

رازگشایی از قتل پسر 2 ماهه بعد از 6 سال

زهره ـ مادر کودک ـ به عنوان مظنون بازداشت و مدتی در زندان بود. او بعد از مدتی با سپردن وثیقه از زندان آزاد ولی ناپدید شد. چندی پیش، پزشکی قانونی اعلام کرد پسر دو ماهه براثر ضربه مغزی و اصابت جسم سخت به سر و عوارض ناشی از آن به قتل رسیده هست. مادر او که دو فقره سابقه کیفری داشت، به اتهام قتل عمد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. آخرین مخفیگاه او شناسایی و با دستور قاضی سجاد منافی آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران، بازداشت شد. متهم در اداره دهم پلیس آگاهی تهران، بازجویی و منکر قتل پسرش شد ولی چند روز پیش نامه ای از زندان جهت بازپرس جنایی ارسال و اعلام کرد قاتل فرزندش، مردی به نام سامان است.

او به دادسرا انتقال یافته و بازجویی شد و گفت: بعد از رفتن شوهرم جهت هزینه زندگی خودم و پسرم به منزل زنی در دروازه غار می رفتم که با پسر او ارتباط برقرار کردم. چند روزی همراه پسرم جهت نظافت منزل آن زن به منزل اش رفتم. در زیرزمین منزل اش شب ها می ماندم. روز آخر او کمی به من پول داد و بقیه دستمزدم را کراک و تریاک داد. هنگام مصرف تریاک دود آن را به سمت فرزندم که معتاد شده است بود، می دادم. در زیرزمین خوابیدم و هنگامی که بیدار شدم، دیدم پسرم بیهوش در آغوش سامان است.

زن جوان که به اتهام قتل پسر دو ماهه‌اش بازداشت شده است بود، بعد از شش سال سکوت خود را شکست و نام قاتل فرزندش را فاش کرد. 

متهم زن ادامه داد: او می گفت پسرم گریه می کرده و جهت آرام کردن وی، در آب قند متادون ریخته و به خورد او داده، ولی سروصورت پسرم کبود بود.

در ادامه تحقیقات معلوم شد گفته های این زن صحت دارد و عامل جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. با گذشت شش سال از این جنایت، پدر حمیدرضا شناسایی و با حضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، از قاتل فراری شکایت کرد و همسرش را بخشید.

واژه های کلیدی: تهران | زندان | بازداشت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz